MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 4537370
nr 453 7370
Byrå
Rokoko, längd: 115, djup: 55, höjd: 80 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
25.000 kr
Såld:
26.000 kr
måndag 26 februari 2007